Akademia VIX Automation

VIX Automation to Autoryzowany Dystrybutor Oprogramowania i Usług Proficy GE Vernova. Od ponad 18 lat dostarczamy na polski rynek systemy Proficy marki GE Vernova (GE Digital), m.in: SCADA iFIX, SCADA Cimplicity, CSenseHistorian, czy Plant Applications. Poza dystrybucją oferujemy też szeroką gamę usług dla przemysłu, m. in.: usługi wdrożeniowe, integracje systemów, czy implementacje rozwiązań do analizy OEE.

Od początku naszej działalności wspieramy też klientów w rozwoju ich umiejętności obsługi systemów Proficy, stąd naturalnym krokiem jest rozwój Centrum Szkoleniowego VIX Automation. Szkolenia stacjonarne możemy zorganizować w naszym biurze w Katowicach, w siedzibie klienta lub w dowolnej lokalizacji. Realizujemy także szkolenia dedykowane  o indywidualnie określonym programie lub wzbogacone o elementy integracji zespołu. 
Tutaj możesz sprawdzić ofertę naszych szkoleń stacjonarnych >>

Od teraz poza szkoleniami stacjonarnymi i dedykowanymi, oddajemy Wam do dyspozycji Platformę Kursów on-line: Akademię VIX Automation.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy praktykami, nie uczyliśmy się obsługi iFIXa tylko z książek - nasze szkolenia to wynik doświadczenia i wiedzy zdobytej na przestrzeni wielu lat pracy z systemami GE Vernova. Autorami kursów są nasi pracownicy, którzy z systemami SCADA mają do czynienia na co dzień, co stanowi gwarancję najlepszych umiejętności praktycznych i  aktualności wiedzy.

Nasze Szkolenia on-line to doskonała opcja dla osób, które chcą zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny oprogramowania iFIX, a jednocześnie nie mają możliwości uczestniczenia w tradycyjnych zajęciach stacjonarnych. Możesz kupić szkolenie obejmujące naukę obsługi i programowania Proficy iFIX od podstaw, zakończone testem oraz certyfikatem, lub zamówić tylko interesującą Cię lekcję. Zapewniamy dostęp do wszystkich wymaganych programów (w wersji demo), a Ty możesz rozpocząć kurs w dowolnym miejscu i czasie.

Szkolenia kierujemy do inżynierów, programistów, projektantów, użytkowników i osób zainteresowanych rozwiązaniami Proficy.

 


Opinie uczestników mówią same za siebie:

Byłam uczestnikiem kilku szkoleń oraz konferencji prowadzonych przez VIX Automation. Przekazywana wiedza była profesjonalna, prowadzący są świetnymi praktykami, którzy potrafią przekazać wiedzę tak, aby nie było później trudności w jej wykorzystaniu.


 

Prowadzący szkolenia:


ŁUKASZ BUCZEK

Absolwent Automatyki i Robotyki Politechniki Śląskiej. Dowódca Działu Technicznego VIX Automation, w którym od ponad 10 lat ma do czynienia z systemami Proficy iFIX, Historian, czy Webspace, nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktyce. Pogromca nawet najbardziej zawiłych casów supportowych. Jego wiedzę i umiejętności potwierdza przyznawany przez producenta oprogramowania Proficy certyfikat  Certified Support Provider GE Digital. Doskonale odnajduje się w roli szkoleniowca, a jego anielska cierpliwość, poziom wiedzy i zaangażowanie doceniana jest przez kursantów.
 

 


PIOTR MARYNOWSKI

Ukończył kierunek Automatyka i Robotyka na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki na Politechnice Śląskiej, ze specjalizacją Technologie Informacyjne. Z VIX Automation związał się już na początku swojej drogi zawodowej, zasilając szeregi Działu Technicznego. Jego zaangażowanie i dociekliwość pozwoliły mu w krótkim czasie zgłębić zagadnienia związane z obsługą oraz programowaniem systemów Proficy. Praca przy rozwiązywaniu problemów technicznych klientów pozwoliła mu zdobyć bogatą wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną, co z kolei przekłada się na możliwość przekazywania uczestnikom szkoleń wartościowych informacji.
 

 


 

Tylko u nas masz możliwość zdobycia wiedzy z zakresu Proficy SCADA iFIX w wygodnej formie szkolenia on-line. Zacznij już teraz! 

KATALOG KURSÓW >>

 

Regulamin | Polityka Prywatności | Utworzono w WebToLearn